Turkish

Bingo med subtraksjon

Eğitsel araçlar ile fiziksel aktiviteleri bir araya getiren TUTANK Active Learning, okul yaşamındaki fiziksel aktivitelerlebirleştirilerek tüm derslerde kullanılabilen yeni bir oyun.

İlkokul ve ortaokuldaki öğrenciler oynayarak yeni ve eğlence dolu bir öğrenme metodu keşfedecekler. Eğitim öğretimin bir kısmı spor salonu yad açık hava gibi sınıfın dışında gerçekleştirilecek.

Bu oyun, fiziksel eğitim ile ilgili derslerde matematiksel egzersizleri bir araya getiren ve yeni eğitim yöntemleri sağlayan mükemmel bir araç. Matematik ve dil gibi farklı disiplinler aynı anda Tutank’ın içinde yer alabilir.

Benjamin Franklin’in dediği gibi “söylersen unuturum, öğretirsen belki hatırlarım, eğer bana yaptırırsan öğrenirim”.

Tutank ile sosyal, fiziksel ve zihinsel olarak tüm çocukların katılımı sağlanır. Çocuklar birlikte çalışmayı ve egzersiz yapmayı öğrenirler. Aynı zamanda çocuklar matematik, Norveççe ve İngilizce öğrenirler. Her çocuk oyunadahil edildiğinden hiç kimse oyun dışında kalmaz ve her takım yada grup birlikte problemleri çözmeye çalışır.

[ VIDEO 1 ] [ VIDEO 2 ]

Bu oyun ile çocukların bireysel güveni ve karar verebilme yetkinliği artar.

Tutank içinde zorbalık barındırmayan, sosyalleştirici, heyecan verici ve eğlenceli bir oyundur. Bu oyun ile farklı sınıflardaki ve yaşlardaki çocuklar arkadaşlık kurabilir.

Daha fazla bilgi, fotoğraf ve video sunum 2017 sonbaharına kadar Facebook’ta hazırlanacaktır. BilgilerTutank’ın Facebook sayfasında yayınlanmaktadır:

Facebook: www.facebook.com/TutankGames E-mail: post@activityschools.com

Motta nyttig informasjon om aktiv læring og undervisning

Vi lover å kun sende informasjon som er relatert til aktiv læring og undervisning.